17. 02. 2017

Golf park Lhotka je tady pro vás v každém ročním období

Náš driving je zapadaný sněhem, ale podložky jsou čisté jako v létě. V Golf parku Lhotka čekáme všechny, kterým už golf chybí. Navíc v golfu zrovna neplatí, že jak svůj švih na podzim nechám, tak ho na jaře najdu.

Věříme, že ti kdo už golf nějakou dobu hrají, nenechali spát svou kondici a občas navštívili nějakou halu, pokud neodjeli do teplých krajin. Přece jen ale takový švih v jiskrném ránu, kde pod závějí sněhu tu překrásnou zelenou aspoň tušíte je neodolatelný. U nás jsme připraveni. Neváhejte. Jen pár minut cesty autem od Ostravy jsme vám k dispozici denně od 8 do 18 hodin.

Spokojenost ze svého odhodlání si pak můžete vychutnat v klubovně s restaurací, kde se odměníte vynikající anglickou snídaní, obědem nebo jen lehkým snackem. Příjemné posezení u krbu si ale může dopřát úplně každý. I malá procházka po okolí si zaslouží odměnu. Na své si přijdou děti i dospělí. A v konečném důsledku, právě zima, kdy se na odpališti pohybuje přece jen méně lidí, může ostýchavějším poskytnout tu pravou příležitost vzít poprvé do ruky golfovou hůl a téměř v soukromí vyzkoušet co to s ním udělá. Tyto první krůčky jsou u nás v Golf parku zcela zdarma, včetně zapůjčení hole a dohledu trenéra.