09. 12. 2017

Pravá předvánoční zabíjačka

Dovolte nám   pozvat  vás na naši PRVNÍ PŘEDVÁNOČNÍ ZABÍJAČKU v sobotu 16. a v neděli 17. 12. 2017.

Chtěli bychom aby se z této akce stala tradice  a v předvánočním  shonu  jsme se všichni trochu zastavili, dali si dobrou slivovičku, svařák a zabíjačkové speciality připravované přímo před vámi.

Začínáme v sobotu 16. 12. 2017 od 9:00 slivovičkou na přivítanou (pro řidiče a děti nealkoholickým punčem) ZDARMA. Kdo přijde později, nevadí, i pro něj zůstane.

Po celý den budou k mání, za dobrý peníz (platí se v korunách českých), jitrničky, jelít­ka, zabijačkový guláš, ovárek, tlačenka a chybět nebude ani prdelanka. Pro ty, kteří přijdou až na oběd máme připravené vepřové řízečky a pečené maso. Jako přílohy podáváme naše zelí, brambory a nebo jen domácí chléb. Po dobrém masíčku je pak pro vás připravena sladká tečka v podobě domácích větrníčků a českých buchet.

Ti kteří budou mít výčitky, že porušili životosprávu, si mohou bezplatně zahrát Adventure golf nebo odpálit košík míčků.

V neděli 17. 12. 2017 otevíráme v 9:00. Po celý den budeme podávat zabijačkové speciality, vyrobené v sobotu, s možností si výrobky koupit i domů (do vyprodání).