22. 09. 2017

Tréninky s Veronikou Holišovou

Od 25. 9. 2017 otvíráme nové schéma golfových činností. Všechny lekce vede Veronika Holišová, kterou jsme vám nedávno představili na našem facebooku a internetových stránkách a kterou mnozí jistě dobře znáte.

Budou otevřeny lekce pro veřejnost, děti i dámská akademie.

Na lekce pro veřejnost je nutné se nahlásit den předem a telefonicky si rezervovat čas. Tyto lekce budou probíhat každé pondělí od 15.00 do 18.00 hodin, v úterky od 14.00 do 17.00 hodin a ve čtvrtky od 15.00 do 18.00 hodin.

Připraveny jsou rovněž tréninky pro děti. Po předchozí domluvě a na základě zájmu budou vytvořeny skupiny o minimálně čtyřech a maximálně deseti dětech. Cílem je vytvořit dvě tréninkové skupiny a to pro věk od 7 do 10 let a od 11 do 15 let. Pokud se ze začátku nenajde dostatek dětí, budou lekce společné. 

Novinkou je i dámská akademie pro skupiny čtyř až deseti žen. Tréninková lekce probíhá jednou týdně a trvá hodinu a půl.

Jak dětské tréninky, tak dámská akademie budou otevřeny po naplnění minimálního počtu účastníků. Je, samozřejmě, možné vytvořit vlastní skupinku dětí anebo kamarádek a na dni a hodině se domluvit s trenérkou.

Profesní profil trenérky Veroniky Holišové, kontakty a ceníky lekcí najdete zde »