01. 07. 2017

Jaký byl červen v Golf parku Lhotka?

Kromě řady aktivit, které areál nabízí v každodenním provozu, ožíval nejrůznějšími akce. Svůj svátek zde hned 1. června ve velkém oslavili děti. V latinskoamerických rytmech spolu s Kubou Mazůchem a Patrikem Ulmannem roztančili celý golf park.  

Od středy 7. 6. se pak všechny jeho venkovní prostory změnily v jedno velké přenosové studio a 8. 6. se z restaurace a šaten stalo dokonalé zázemí pro natáčecí štáb České televize a hosty sledovaného pořadu Dobré ráno, které se ten den vysílalo právě od nás. Opět se potvrdilo, že tým Golf parku Lhotka umí připravit prostředí pro jakoukoli akci.  

Golf, samozřejmě, a šíření povědomí o něm a jeho dostupnosti mezi co nejširší veřejnost ale zůstává naším hlavním cílem. K poctivému tréninku v našem areálu, který je pokročilým i začátečníkům plně k dispozici ve všední dny od 7 do 22 hodin, o víkendech od 8 do 22 hodin, ovšem patří odměna v podobě skvělého jídla. Proto jsme k běžné široké nabídce jídel a menu od 15. června připravili grilování na terase. Zatím jste u nás ochutnali ryby a steaky všeho druhu.

Závěr měsíce patřil mužům a krásným ženám. Den otců si u nás v podvečer 20. června užili s dobrým jídlem, vynikajícími doutníky a ochutnávkou prémiové kolekce ovocných destilátů destilerky Fleret tátové. V sobotu 24. června přivítal areál spoustou dětí a hostů v rámci PRINCESS GOLF ACADEMY 2017. Krásné dívky z celého světa se zde setkali s dětmi z dětských domovů a společně vyzkoušeli všechny části golfového tréninku a nakonec si zasoutěžili.

Děti si pak převzali a odnesli domů na závěr akce hlavní dětské ceny, diplomy a trofeje v jednotlivých kategoriích ti nejlepší - René Macko (DD Karviná), Jan Holzbauer (DD Melč), Lukáš Wontroba (DD Melč) a Martin Macko (DD Karviná).