04. 03. 2020

AKADEMIE ZAHÁJENA – PRVNÍ TRÉNINK 4. 5.

3. ročník naší sportovní a golfové akademie pro děti startuje 5. května prvním tréninkem od 16 h. 

Výuka golfu je ZDARMA, a je určena pro děti ve věku 5 až 15 let.
Zájemci mají stále možnost přihlásit své dítě dle rozpisu tréninků a věkových kategorií.

 

 

 

 Podmínky golfové Akademie pro děti:

1/ Na tréninky dochází dítě vždy pravidelně a včas. Z tréninku může být omluveno pouze po předchozí telefonické omluvě ze strany rodičů.

2/ Během tréninkových hodin je zakázáno používat mobilní telefony či jiná elektronická zařízení. Akademie nepřebírá zodpovědnost za případnou ztrátu nebo poškození těchto zařízení.

3/ Souhlasíte s případným fotografováním či natáčením dětí za účelem analýzy švihu, vložením fotografií na webové stránky Golf Parku Lhotka, případně na další materiály dětské akademie.

4/ Jako akademie si vyhrazujeme právo dítě vyloučit z tréninku z důvodu nekázně, nespolupráce na trénincích, více než 50% neopodstatněné absence.

5/ Za poškození majetku tréninkových ploch či jména akademie z důvodu porušení kázně či neuposlechnutí trenéra, přebírá zodpovědnost zákonný zástupce dítěte.

 

Přihláška pro zájemce:

Ke stažení | ZDE |

Účastníci předešlých ročníku předběžně vyplní v přihlášce výběr termínu tréninku, ostatním bude přidělen dle věkové kategorie.

Bližší informace a zaslání přihlášek  – hlavní trenér:
Michal MATYS
mobil:
605 882 530, email: michalmatys0@gmail.com

 

Tréninkový rozpis – KATEGORIE I. / 5 – 7 let

PONDĚLÍ 17 – 18 h
Sofie Pustelník, Lara Zmudová, Helena Dvorská, Sára Zmudová

STŘEDA 16 – 17 h
Mia Pravňanská, Tereza Měšťánková, Julie Šobáňová , Michal Matejczyk, Ema Michálková

STŘEDA 17 – 18 h
Ema Michálková, Eveline Pavlišová, Karla Pastuchová, Tereza Suderová

ČTVRTEK 16 – 17 h
Bruno Timothy Wellart , Barbora Žáčková , Adéla Žáčková, Matouš Prolt, Matyáš Langer 

 

Tréninkový rozpis – KATEGORIE II. / 8 – 11 let

PONDĚLÍ 16 – 17 h
Simon Krischke, Vojtěch Vrba, Oliver Frederik Kiša , Adam Handlíř, Petr Padrta , Jan Žáček, Valerie Kačmařová, Viktorie Kačmařová

PONDĚLÍ 17 – 18 h
Patrik Ruprecht, Karolína Pastuchová, Nikol Tabašková, Nikol Kuchařová , Tobias Stukbauer, Jiří Schramm, Jan Babinec, Bibiana Pustelník, Veronika Jarošová, Klára Petříková 

STŘEDA 17 – 18 h
Adam Dostalík, Ester Zboranová, Vanessa Ondriášová, Tobiáš Michálek, Laura Pilchová, Apolena Roubalová, Anna Uhlářová, Adam Jurošek, Dominik Roubal 

ČTVRTEK 16 – 17 h
Nela Papoušková, Vanesa Kubalová, David Kubala, Matyáš Pokora, Vivien Fay Wellartová, Fabien Krischke, Petr Mazur, Samuel Sládeček, Samuel Arno Franke

Tréninkový rozpis – KATEGORIE III. / 12 – 15 let

PONDĚLÍ 16 – 17 h
Ondřej Padrta, Viktor Puchalka, Michael Lauda, Vanessa Ondriášová, Fabien Krischke, Jacob Vann, Sebastian Reeves, Edgar Blé

STŘEDA 16 – 17 h
Hana Čepeláková, Jiří Schramm, Matyáš Pokora, Tomáš Čepelák, Marek Hrabina, Ellen Pavlišová, Nela Papoušková 

 

 

sponzor projektu:

 

Děkujeme společnosti OMLUX spol. s.r.o. která sponzoruje tento projekt a zajišťuje dětem vyuku trenéra, pronájem hracích ploch, zapůjčení golfových holí a míčků.