29. 03. 2017

V Golf parku Lhotka může trénovat úplně každý

Jak víte, Golf Park Lhotka je zázemím pro špičkový trénink zkušených hráčů, golfové soustředění dětí, kurzy jednotlivců i skupin, firemní teambuildingové akce s golfem nebo jen příjemným prostředím pro zábavné odpoledne s rodinou v krásném prostředí.

Spojením s Golf Academy Ostrava a jejím příjemným a profesionálním týmem zároveň nabízíme vše co ke golfu patří po tréninkové stránce.

Pod vedením jednoho z guru golfového trenérství, pan Karola Balny, který je kmenovým trenérem Golf parku Lhotka, jsme společně s  Ondřejem Čápem a Adamem Macháčem z Golf Academy Ostrava, připravili pestrou nabídku golfových tréninků pro hráče všech úrovní i věku. Za zmínku stojí i výhodné hromadné tréninky, otevřená nedělní dopoledne s lekcí golfu v rámci menu a mnoho dalšího.

"Naší snahou je vám nabídnout komplexní servis, vlídný přístup, inovativní metody a stát se Vaším parťákem v oblasti golfu. Společně s vámi chceme tvořit komunitu lidí, které golf bude bavit a budou jej brát jako jednu z mnoha součástí svého života. Navíc, když máme všichni společně k dispozici tak jedinečné a přátelské prostředí pár minut z centra Ostravy," říkají jednohlasně trenéři Golf parku Lhotka.

Vyberte si tedy, co Vám vyhovuje! Veškeré informace najdete zde. A pokud máte jakékoli dotazy nebo i návrhy na další doplnění naší nabídky, kontaktujte nás.