26. 03. 2017

Přijďte si (za)hrát!!!

Je to tady – sobota 1. 4. 2017 – zahájení sezóny v Golf parku Lhotka. Na všechny malé i velké čeká fajn den plný zábavy a dobrého jídla! Program pro všechny, kteří se chtějí dobře bavit nejen golfem začíná ve 12 hodin.

Po celý den jsou pro vás připraveny soutěže v odpalech, čipování, puttování i bunker shotech. Všechny soutěže jsou připraveny tak, aby lákali začátečníky a zároveň byly výzvou pro zkušené golfisty. Každou hodinu se bude soutěžit o lekce golfu v hodnotě 650 Kč, kartu na odpaliště v hodnotě 500 Kč, poukázky do prodejny Golf pro všechny v hodnotě 1000 Kč apod.

V tento den vám také na 15 minut k dispozici náš trenér úplně zdarma a košík míčů pořídíte jen 40 Kč. Není lepší příležitost potkat se s golfem. A pokud si prostě chcete jen hrát, být v příjemném prostředí venku v zeleni nedaleko Ostravy s přáteli nebo rodinou, zahrajte si adventure golf a dobře se najezte.

V plném nasazení tady pro vás bude i tým naší restaurace. Zde vás čeká vynikající káva, domácí koblížky, rybí, masové i vegetariánské speciality na grilu, nakládané delikatesy vlastní výroby, domácí chléb i točená zmrzlina. Rozšířené občerstvení venku nabídne naše bramboráky, čepované pivo, skvělá vína, domácí limonády, bylinkové čaje.

Po celý den vás doprovází slovem a skvěle vybranou muzikou náš DJ. Vezměte přátele a rodinu a přijďte strávit fajn den!

Program začíná ve 12:00 hodin. Soutěže budou do 18:00 a areál bude otevřen do 22:00 hodin.